Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekCelé její jméno Norkys Yelitza Batista Villarroel

Datum narození 30.8.1977

Místo narození Caracas(Venezuela)

Znamení Panna

Zajímavost Mimo její úspěšnou hereckou kariéru se zabývá modelingem.Má 8 sourozenců narodila se jako v pořádí 3.

Kariéra:

Amor a Palos(Anna Jesus Amanral) (2005)

La Estrambotica Anastasia(Anastasia,Alexandra,Catalina) (2004)

Mi gorda Bella(Chiquinquira Lorenz Rivero) (2002)

Juana,la Virgen(Desireé de Rojas) (2002)

 

Žena, která miluje své tělo, a to zejména ňadra. Je na ně patřičně hrdá a zcela bez ostychu to přiznává.

Norkys Yelitza Batista Villarroel, jak zní její celé jméno, se narodila 30. srpna 1977 ve venezuelském hlavním městě Caracasu. Začínala jako modelka, jednou se díky příteli dozvěděla o castingu na reklamu, zúčastnila se a nakonec vyhrála. Od té doby se začala v reklamách objevovat stále častěji. Stala se tváří firem nabízejících mobilní telefony nebo luxusní vozy. Během práce pro reklamu vystudovala podnikovou administrativu, navíc se nevzdala práce modelky a často cestovala do USA fotit a předvádět. V roce 1999 se zúčastnila soutěže Miss Venezuela, čímž se jí podle vlastních slov splnil dívčí sen. Dostala se až do finále a získala šerpu za Miss Foto a za nejkrásnější úsměv. Na soutěži v Uruguayi obdržela titul Miss Atlántico, zúčastnila se také soutěže Miss Latina a Miss Mesoamerica (Miss Střední Ameriky). Všechny tyto soutěže byly pro Norkys velikou zkušeností, seznámila se s mnoha novými lidmi a poznala i stinné stránky lidského charakteru, jako jsou škodolibost, závist i bezohledný egoismus. Z plaché dívky se stala statečná bojovnice. Norkys byla vždy přesvědčená, že kariéra modelky je vratká a prchavá a v určitém věku přichází nedobrovolný důchod. „Herectví mi přišlo mnohem stabilnější a jistější, ale neuměla jsem si představit, že bych dokázala prorazit.“ Sen stát se herečkou se změnil v realitu celkem rychle, nabídku dostala od stanice RCTV, která ji dříve objevila pro svět reklamy. „Nabídli mi roli Desirée v telenovele Juana la Virgen (Panna Jana). Byla to pro mě velká výzva a chtěla jsem ze sebe vydat všechno. Desirée byla žena velmi zlá a dalo mi hodně práce identifikovat se s ní. Díkybohu ohlasy byly nakonec nad očekávání dobré.“ Brzy po brilantním debutu si ji RCTV vybrala do kouzelné telenovely Má tlustá Valentýna. Norkys zde ztvárňuje postavu Chiqui Lorenz, proslulé topmodelky, která je zdatným protivníkem hlavní hrdinky. Reakce na part Chiqui jsou více než povzbudivé a Norkys má ze své práce velikou radost. Její největší profesionální výzvou byla nedávno dotočená telenovela Bláznivá Anastasia, kde si poprvé zahrála hlavní roli trojčete Anastasie, Alexandry a Cataliny. V loňském roce nafotila a produkovala vlastní kalendář. Některé fotky této krásné modelky byly skutečně natolik odvážné, že rozvášnily mnoho latinskoamerických mužů a žen. Oproti své temperamentní roli La Chiqui v telenovele Má tlustá Valentýna se mi Norkys – když jsem jí poprvé volal domů do Caracasu – zdála stydlivá jak malá holčička. Když jsem jí zavolal druhý den, osmělila se a jak interview pokračovalo, nakonec jsme žertovali a smáli se jako dva staří přátelé, kteří se jen dlouho neslyšeli.

Jak se cítíš po tak velkém úspěchu, jaký sklidila Má tlustá Valentýna?

Má tlustá Valentýna se prodala do mnoha zemí a já z toho mám velkou radost. Byla to moje druhá telenovela a s touto rolí jsem velice spokojena.

Pověz mi něco ze svého soukromí, prozraď něco o svých rodičích, sourozencích a o svém manželovi. Kde jsi se narodila a kde jsi vyrostla? Jaké bylo tvoje dětství?

Mám sedm sourozenců, je nás tedy osm: pět dívek a tři kluci. Já jsem se narodila jako třetí v pořadí, přede mnou se narodili mí bratři. Jsem vdaná a můj manžel Leonardo Luttinger je i můj manažer. Když zrovna nemám práci, děláme spoustu věcí spolu, jezdíme na dovolenou, chodíme na procházky atd. Natočila jsem tři telenovely těsně po sobě, první byla Juana la Virgen, současně jsem natáčela Mou tlustou Valentýnu a po velkém úspěchu, který tato telenovela sklidila, jsem začala natáčet Estrambótica Anastasia (Bláznivá Anastasia).

Jaké to bylo hrát trojče?

Moc dobrá pracovní i osobní zkušenost, protože jsem se hodně naučila. Byla to ale tvrdá práce, i když velice obohacující.

Jaké jsou ve Venezuele ženy? Je tam hodně exotických dívek jako ty?

Ano, je tam hodně, jak mi říkáme, morenitas. Nejsme všechny morenitas, ale je tam mnoho exotických dívek. Najdeš u nás mulatky, indiánky, bělošky i skořicové krásky. Jsme exotickou směsí mulatů, mesticů, kam patří indiáni, Afričané i běloši. Všechny jsme ale Latinoameričanky, prostě latinská krev. Myslím, že jakmile se někde ve světě objeví Venezuelanka, lidé hned uhodnou, odkud je. Je to ale taky tím, že Venezuelanky jsou vždy skvělě upravené, hezky oblečené a nesou se jako královny.

Dozvěděl jsem se, že nemáš ráda zvířata. Je to pravda? Ženy totiž obvykle milují psy a kočky.

Ne, ne, ne!!! Já nesnáším žádné zvíře, ale opravdu žádné!

Proč?

Mám z nich panický strach. Bojím se jich! Vidím zvíře a ráda bych řekla: „To je krásné zvířátko!“ Jenže se ho nemůžu ani dotknout, vzít ho do náruče nepřichází v úvahu! Jednou jsem musela pracovat s opicí. Měla jsem ji vzít do náruče, natočit první díl telenovely na jedné hoře. Měla jsem pocit, že ten odpor opravdu nepřekonám, že snad umřu. Nechtěla jsem, plakala jsem a křičela. Režisér říkal: „Prosím tě, Norky, musíme natočit tu scénu, nemáme moc času, ta opička ti nic neudělá, je maličká, naprosto bezbranná,“ ale já jsem řekla Néééééééééé! (Křičí, jako kdyby dostala panický záchvat).

Jednou jsi řekla, že to první, co sleduješ na muži, je srdce, i když ho vlastně nemůžeš vidět. Jak moc je pro tebe důležité, jak muž vypadá?

U každého muže, který tě zaujme, jde především o vzájemné jiskření. Musí tam něco být, musí mezi těmi dvěma něco vzniknout, musí se navzájem přitahovat. Jistě že tě na první pohled zaujme zevnějšek, ale čím víc si s tím mužem povídáš, tím lépe ho poznáváš a přemýšlíš o tom, jaký je jako člověk. Já jsem rodinný typ, ale na druhou stranu taky moc ráda chodím tancovat a bavit se. Jsem velice otevřená a mám ráda podobnou otevřenost i u mužů, na druhou stranu je pro mě stejně důležité, aby byl muž pro rodinu. Všímám si, jak se chová ke své mamince. Moje babička mi vždycky kladla na srdce, že jak se muž chová ke svým rodičům, tak se také bude chovat k jiným lidem, a samozřejmě i ke své ženě.

Je tvůj mažel krásný a sympatický?

Jistě! Leonardo je úžasný fešák!!! Úžasný! Je moc hezký, je to velký profesionál, dělá mi manažera a kromě toho všeho má srdce ze zlata! Je inteligentní, věrný, chápající a láskyplný. Kdyby neměl takovou povahu, nebyli bychom spolu! Už jsme svoji dva roky a před tím jsme spolu pět let chodili.

Kdy budeš mít děti?

Zatím ne, za dva tři roky.

Chceš mít hodně dětí stejně jako tvoji rodiče?

Myslím že ne. Nechci víc než dvě děti. Jinak to nejde, je to i finanční záležitost, vychovat dítě není snadné.

Řekla jsi, že jsi velký snílek, že jsi upřímná a nevíš, jestli je to dobrá či špatná vlastnost. Prý jsi také impulzivní... Můžeš to nějak rozvést?

Jsem natolik upřímná, že můžu říct věci na rovinu, aniž bych si je rozmyslela, a je mi celkem jedno, komu je říkám. Jsem dost impulzivní a často pak lituju toho, co jsem řekla.

Na svém těle máš nejraději ňadra a nejméně se ti líbí lýtka...

Ňadra se mi moc líbí, protože jsou celkem pohodlná (směje se jako malá holčička). Moje jsou taková, jaká mi je pánbůh nadělil, nejsou chirurgicky upravená, a proto se mi líbí. Moje lýtka se mi dřív nelíbila, ale už se mi líbí. Když nafotím nějaké snímky, lidé mi říkají, že mám moc hezké nohy, štíhlé a dlouhé. Mám elegantní nohy a teď mám ráda i svá lýtka.

Není trochu rozpor v tom, když tvrdíš: Jsem sexy, ale nejsem sexuální objekt?

Když říkám, že jsem sexy, myslím tím, že mám ráda minisukně, ráda ukazuju svoje poprsí, mám ráda přiléhavé oblečení, ale co nemám ráda, je být sexuálním objektem.

Jistě. Ale jako muž musím říct, že když vidím tak krásnou ženu, jako jsi ty, a když je tak sexy oblečená, cítím touhu, nebo ne? Pro mě je žena sexuálním objektem, jakmile je krásná, atraktivní. To je normální, že cítím touhu, nemyslíš?

Samozřejmě máš pravdu. I já jsem nafotila kalendář se sexy fotkama a můj manžel mi tvrdí, že si ho nekupují jen muži, ale i ženy. Nevím. Já chci jen říct, že se cítím sexy, ale přitom se necítím jako sexuální objekt.

 

Její kariéra začala v osmi letech, kdy jí majitel jedné agentury nabídl konkurz na účinkování v jedné reklamě. Udělala ho a vyhrála.Od té doby účinkovala v mnoha reklamách a stala se tváří mnoha společností. Po celou tuto dobu studovala podnikovou administrativu, ale musela odcestovat do Spojených států, protože zde měla práci jako modelka. Když se vrátila, už mohla začít studovat na universitě Simona Rodrigueze, kam vždy chtěla jít. V roce 1999 se zúčastnila soutěže Miss Venezuela. Díky tomu dostala nabídku od RCTV pracovat v programu La gente de la maňana s Nelsonem Bustamante. Později také pracovala na dalších projektech jako třeba Atrévete a Soñar.

 

Stejně jako každé venezuelské děvče i ona si přála zúčastnit se miss Venezuela a tato zkušenost ji udělala šťastnou. Byla velice úspěšná. Vyhrála ocenění Miss úsměv a Miss fotografie =)) Na soutěžích krásy sklízela jedno ocenění za druhým. Účastnila se například Miss Mesoamerica v Houstnu nebo Miss latina v Punta del este.

 

To nejdůležitější co se na těchto soutěžích naučila je to, že lidé jsou různí. Setkávala se s obrovským množstvím lidí a bohužel ne všichni měli s ní dobré úmysly. Poznala lidskou závist a nepřejícnost.

 

Po těchto zkušenostech pracovala dva roky pro jiné televizní kanály a její prioritou byl modeling. Ale začala myslet na hereckou kariéru. Její herecký sen se začal rychle plnit, když jí RCTV nabídlo roli v telenovela Juana, la virgen. Mnoho hereckých partnerů jí tehdy pomohlo, mezi jinými například José Simón Escalona, María Eugenia Marrero, Jhonny Pulido, Hernando Farías. Naštěstí roli potvory Desirée zahrála na výbornou a vzpomíná, jak ji lidé oslovovali na ulici s kladnými ohlasy.

 

Po brilantním debutu v Juaně si Norkys zahrála Chiqui v mega úspěšné Mi gorda bella. Topmodelka Chiqui, kráska která usiluje o lásku Oresta (Juan Pablo Raba) pomohla Norkys ukázat lidem své všestranné herectví.

 

NORKYS O SOBĚ:

 

- Nemám moc ráda zvířata. Králíčci ve mě vyvolávají krásné pocity a opičky se mi zdají velice noblesní, ale nevzala bych si žádné zvíře. Mám ráda prostor...

- První čeho si na muži všimnu je jeho srdce. To se nedá vidět, ale cítit...

- Můj vysněný muž musí být inteligentní, spolupracující, věrný, laskavý a chápavý...

- Jsem žena velice podnikavá, upřímná a impulsivní

- Mám fóbii z hadů

- Mé tajemství krásy? Neulehnu bez vyčištění pleti!!

- Nepřipadám si jako sexbomba, ale ano, jsem sexy žena

- Mým snem je vzít si mého přítele, Leonarda a mít s ním děti...

 

MINI INERVIEW O ESTRAMBOTICA ANASTASIA:

Tvé postavy jsou většinou modelky, nebojíš se, že si tě lidé zaškatulkují jako manekýnku?

- Ne, protože Anastasia předvádí šperky a je modelkou pro slavné malíře. Navíc je to manekýnka vyzrálejší a dospělejší, ne tak lehkomyslná. Zatímco Chiqui Lorenz byla dívka nevyzrálá a hodně nevychovaná...

Povíš nám o Anastasii?

- Anastsia je bláznivá modelka šperku Borofsky a stane se slepičkou snášející zlatá vejce pro tuto rodinu. Po tom, co pracuje pro firmu dědečka svého manžela, stane se tváří jeho šperků. Ona je skvělá matka své tříleté dcery. Má srdce na pravém místě protože pracuje v dobročinnosti.

Cítíš se připravena na tuto roli?

- Je to závazek, a věřím že vše dopadne dobře. Jestliže mi v RCTV dali tuto roli, tak proto, že mi věří.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(zuzzuzkkka, 4. 1. 2007 9:40)

Milujem tento film

norkis batista

(denca-norkis, 1. 1. 2007 14:12)

je to velmi pekne mat menovkynu prave taku peknu herecku ako si ti lebo aj ja sa volam norkis si ce ne batista ale norkis strasne sa tesim na tvoju novu telenovelu a v tej telenovele chuanin zazrak si byla vyborna dezire a newim uverit a ko ta mohel hodit do teho oceanu a akoto spravil si superrrrrrrrr

velká svina je to

(veronika nesvadbíková 737806114, 13. 11. 2006 17:47)

já jsem nejhezčí né ona

kraska

(cikinkera, 21. 10. 2006 17:59)

norkis je nejkrasnejsi holka na svjete ma krasnou postavu a je to proste kraska a uz abi hral nejakej serial a vnem hrala Norkis

AHOJKY KOMENTAŘKO

(NIKOLA BALOGOVA, 22. 6. 2006 12:32)

PROČ SI ZE SEBE DĚLÁŠ FRAJERKU,KDYŽ VYPADÁŠ JAK PO PORODU.

Norkys B.

(Lorena.Rojas, 27. 4. 2006 20:30)

jÁ SE TAKY TĚŠÍM NA TELENOVELU aMOR A pALOS

Norkis Batista

(Romča, 27. 4. 2006 13:31)

Norkis Batista je opravdu dobra herecka
moc seč tesim az budou davat jeji telenovelu Amor a Palos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!superrrrr!!!!!!!